Товарний поїзд був у дорозі 6 годин, а пасажирський - 4 год.Який поїзд проїхав більшу відстань і на скільки кілометрів, якщо швидкість товарного поїзда 40 км/ год, а пасажирського - 50 км/год? "

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
40*6=240 км расстояние товарного 50*4=200 км расстояние пассажирского 240-200= на 40 км прошёл товарный больше, чем пассажирский.