Транскрипция и перевод Activiti Saturday to phone a bike information Sunday to trahslate a brother a magazine to watch

Транскрипция и перевод Activiti Saturday to phone a bike information Sunday to trahslate a brother a magazine to watch a dictionary news a buy a grandma a newspaper to cook full a grandpa a photo to draw polite a family a son to eat food to go shopping to lay the table
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Активити суббота для телефона велосипед информацией воскресенье в trahslate брат журнал смотреть словарь новости бай бабушка газету готовить полный дедушка фото нарисовать вежливые семья сына кушать еда, чтобы пойти по магазинам сервировать стол