Translate these useful phrases into your own language. 1) We're having a fantastic time. 2) It's very well known. 3) I'm really looking forward

Translate these useful phrases into your own language. 1) We're having a fantastic time. 2) It's very well known. 3) I'm really looking forwardto it. 4) What a shame!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) У нас фантастическое время.2) Это очень хорошо известно.3) Я действительно с нетерпением жду этого.4) Какой позор!