Треба написати 1 приклад конфлікту: ( В школі, або на роботі, в магазині т.д)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 на роботі)З начальником справи йдуть ще складніше. Часто на пост керуючого ставлять молодого, розумного, але занадто амбіційного людини. Під його початком виявляються кадри, які не один рік протруділісь на благо компанії та мають чудовий досвід роботи. Природно, між цими людьми постійно виникають непорозуміння, які можуть закінчитися звільненням.