Треба скласти текс-розповiдь "Яка мае бути най кращя подруга"!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Краща подруга це та - яка подзвонить до тебе, спросить домашнэ завдання та наприкінці розмови спросить:  - А тобі треба допомога в чомусь? Найкраща подруга це та - з якою ти бавишся цілий день и тобі по - справжньому з нею весело. Краща подруга надасть допомогу в любій ситуації.  Краща подруга має бути довірливою, чесною та вірною!