Треба списати речення,ставлячи подані в дужках займенники в потрібній формі. 1.Спинюся я і довго буду слухать як ходить серпень по землі (мій). 2.Краще черствий хліб у (свій) домі, ніж різноманітність страв за чужим столом. 3.Д...

Треба списати речення,ставлячи подані в дужках займенники в потрібній формі. 1.Спинюся я і довго буду слухать як ходить серпень по землі (мій). 2.Краще черствий хліб у (свій) домі, ніж різноманітність страв за чужим столом. 3.Для (наш) Федота не страшна ніяка робота. 4.Небо квіти пригортає до (свій) чола. 5.Прийми ж мене, весно рожева, слугою (твій) краси
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) моий 2)своим  3) нашого  4)свого 5) твоеи!