Треба зробити транскрипцію слів з галочками.Дам 40 балів. Потрібно срочно

Треба зробити транскрипцію слів з галочками. Дам 40 балів. Потрібно срочно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Єдина- [ й' е д и ( ударение ) н а ] Здоров'я- [ з д о р о( ударение ) в й а ] Бур'янець- [ б у р й а н е( ударение) ц'] Об'їси- [ о б й і с и (ударение) ] Десятка- [ д е с' а ( ударение ) т к а] Буря- [ б у ( ударение ) р' а ] Міжгір'я [ м і ш г і ( ударение) р й а ] Мелодія [ м е л о ( ударение ) д' і й а]