Три брати зібрали 88 кг яблук. Старший зібрав у 3 рази більше, ніж молодший, а середній- на 13 кг більше, ніж молодший. скільки кг яблук зібрав молодший брат?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
х кг- молодший , 3х кг - старший ,  ( Х + 13 ) кг -середній .  Всього- 88 кг яблук .  х + 3х + х + 13 = 88  5х = 88-13 5х = 75  х = 75 : 5  х = 15 ( кг ) - яблук зібрав молодший брат .