Тропични види термитив будують глиняни вежи-термитники. Сума висот трьох веж доривнюе 21 м. Яка висота кожной з них,якщо видомо, що найбильша вежа на 2 м вища за середню, а середня - на 2 м вища за най меншу?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пусть Х-сам.мал,тогда 2Х- средняя,4Х-сам.болшая. Составим и решим уравнение.: Х+2Х+4Х=21м 7Х=21м Х=21:7 Х=3(м)-сам.мал. 2Х=3*2 2Х=6(м)-средняя 4Х=3*4 4Х=12(м)-сам.большая Ответ:3м,6м,12м