Ціна 1 кг яблук 4 грн, а апельсинів - 9 грн. На скільки дорожчі 7 кг апельчинів , ніж 9 кг яблук?

Ціна 1 кг яблук 4 грн, а апельсинів - 9 грн. На скільки дорожчі 7 кг апельчинів , ніж 9 кг яблук?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)4×9=36(грн)-коштує 9 кг яблук; 2)9×7=63(грн)-коштує 7 кг апельсинів; 3)63-36=27(грн)-дорожчі апельсини; Відповіль: 27 грн
Гость
розвязання 4*9=36(грн)яблук 9*7=63(грн)апель. 63-36=27(грн) Відповідь:27 грн-різниця між 7кг апельсинів и 9 кг яблук
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы