Ціна 1 кг яблук 4 грн, а апельсинів - 9 грн. На скільки дорожчі 7 кг апельчинів , ніж 9 кг яблук?
Ціна 1 кг яблук 4 грн, а апельсинів - 9 грн. На скільки дорожчі 7 кг апельчинів , ніж 9 кг яблук?
Ответ(ы) на вопрос:
1)4×9=36(грн)-коштує 9 кг яблук; 2)9×7=63(грн)-коштує 7 кг апельсинів; 3)63-36=27(грн)-дорожчі апельсини; Відповіль: 27 грн
розвязання
4*9=36(грн)яблук
9*7=63(грн)апель.
63-36=27(грн)
Відповідь:27 грн-різниця між 7кг апельсинів и 9 кг яблук
Не нашли ответ?
Похожие вопросы