Цитати до образу Марусі і Василя у творі "Маруся" Григорія Квітки-Основ"яненко

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Маруся :"Та що то за дівка була! Ви­сока, прямесенька, як стрілочка, чорнявенька, очиці, як тернові ягідки, бро-воньки, як на шнурочку, личком червона, як панська рожа, що у саду цвіте…»; «на все село була і красива, і розумна, і багата, звичайна та ще ж к тому ти­ха, і смирна, і усякому покірна"