Цитатна характеристика головних героїв твору 'Шпага Славка Беркути'.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Осмислення важливості моральних чеснот у творі «Шпага Славка Беркути»Ніна Бічуя. «Шпага Славки Беркути». Роль батьків у вихованні дітей та їхньому дозвілліХарактеристика головних образів твору: Вітька Горобця, Федька Котигорошка, Галі КозачокОсобливості розповіді про дитячі проблеми в дорослому житті за допомогою гумористичних засобівПарадокс: дракон Грицько — поет і християнин. Характеристика головних образів