Цю рослину здавна шанували на теренах країни .ЇЇ використовували в народній медицині, але також вона прислужилася й у повсякденному побуті . Так , шевці використовували деревину цієї рослини для того , щоб підбивати чоботи ю Пр...

Цю рослину здавна шанували на теренах країни .ЇЇ використовували в народній медицині, але також вона прислужилася й у повсякденному побуті . Так , шевці використовували деревину цієї рослини для того , щоб підбивати чоботи ю Про яку рослину йдеться ?  а( тополю   б(калину   в(вишню  г(терен  д(глід
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Цю рослину здавна шанували на теренах країни .ЇЇ використовували в народній медицині, але також вона прислужилася й у повсякденному побуті . Так , шевці використовували деревину цієї рослини для того , щоб підбивати чоботи ю Про яку рослину йдеться про терен