Цю відому дитячу книгу було написано як підручник із географії однієї європейської країни,але тепер її залюбки читають діти всього світу.Як вона називається?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чудесна мандрівка Нільса Гольгерсона з дикими гусьми Від початку книга була задумана як посібник з географії Швеції для учнів першого класу, дев'ятирічних дітей. У Швеції з 1868 року вже існувала «Державна книга для читання». Але до кінця XIX століття вона була вже дещо застарілою. Через те один з керівників Загального союзу вчителів народних шкіл Швеції Альфред Далін запропонував створити нову книгу, над якою спільно працювали б педагоги та письменники.