Тупий кут ромба дорівнює 120, його більша діагональ 3корінь з 3см. знайдіть периметр ромбаSOOOOSСрочно нужно

Тупий кут ромба дорівнює 120, його більша діагональ 3корінь з 3см. знайдіть периметр ромба SOOOOS Срочно нужно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нехай ABCD - ромб. BD = 3√3, ∠BCD = ∠BAD = 120°. ∠ADC = ∠ABC = ∠BCD/2 = 60° О - точка перетину діагоналей АС i BD. З трикутника ABO (∠AOB = 90°): BO = BD/2 = (3√3)/2, ∠ABO = ∠ABC/2 = 30° Косинус - відношення прилеглого катета до гіпотенузи. [latex]\cos \angle ABO= \frac{BO}{AB} [/latex] звідси [latex]AB= \dfrac{BO}{\cos \angle ABO} = \dfrac{3 \sqrt{3} }{2\cdot \frac{ \sqrt{3} }{2} } =3[/latex] Периметр ромба: [latex]P=4 AB=4\cdot 3=12[/latex] Відповідь: [latex]P=12[/latex]