Турист проїхав на велосипеді 2/3 всього шляху, а решту пройшов пішки. На велосипеді він їхав на 1 год 15 хв менше, ніж йшов пішки. Швидкість руху туриста пішки на 8 км/год менша за швидкість його руху велосипедом. З якою швидкі...

Турист проїхав на велосипеді 2/3 всього шляху, а решту пройшов пішки. На велосипеді він їхав на 1 год 15 хв менше, ніж йшов пішки. Швидкість руху туриста пішки на 8 км/год менша за швидкість його руху велосипедом. З якою швидкістю турист рухався пішки і з якою швидкістю він їхав велосипедом, якшо есь шлях становив 45 км?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дивись рішення на фото