Туристи іхали на велосипедах до річки 2 год зі швидкістю 16 км/год.Потім вони пересіли в моторний човен і за 4 год подолали відстань у 5 разів більшу за ту,яку вони проіхали на велосипедах.З якою швидкістю рухався моторний човен?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)16/8=2(км) - проїхали на велосипедах;
2)2*5=10(км) - проїхали на човні за 2 год;
3)10*2=20(км) - проїхали на човні за 4 год;
4)20/4=5
Гость
оаьвлсоаьндплатсьдсвщлвпьжашсовьвбаждыоатпьсдвдвжыжкщлмлмбмбаббасьслладкжажвдаьлмгмосладвбнбпьсбдмдаьыдпждилм
оалабпзрщ