Туристичний похід тривав 4 год Яку відстань туристи пройшли за другу годину,якщо відомо що за першу годину вони пройшли 30% шляху, за другу на 20% більше ніж за першу, за третю годину туристи пройшли 1/6 того,що пройшли за перш...

Туристичний похід тривав 4 год Яку відстань туристи пройшли за другу годину,якщо відомо що за першу годину вони пройшли 30% шляху, за другу на 20% більше ніж за першу, за третю годину туристи пройшли 1/6 того,що пройшли за перші дві години, а за четверту на 1,2 км більше, ніж за третю годину?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
привет я Настя не могу понять почему именно что задали