Твір чим тобі подобаеться Аліса з твору "Аліса в країні див"?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мені Аліса подобається тим, що вона трохи кумедна, вона завжди потрапляє у якусь сітуацію.  Потім вона питається викарабкатися з цієі сітуаціі але це займає багато часу в неі вона починає хвилюватися, але потім все це виявляється чи у неі у вісні чи на яву, але ніхто не помечає відсутністі Аліси.