Твір гончарі Сергій РУденко! напишіть сайт де він або твір сам!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гончарі. Спочатку не було ніяких слів, Бо світ мовчав і поглядав здалека На те, як Головний із гончарів Ліпив якусь планету замість глека. (В такій роботі вічність наче мить). Стомився Він, приліг перепочити, А час, тим часом, знай собі летить, Летить і не збивається з орбіти. А недоліплена планета вже живе Своїм життям хаОсним і сумлінним, Щодня видумуючи щось нове Таке ж хаОсне, суєтне й невпинне. Але не сплять гончарики малі І крутять круги босими ногами, Неначе вісь прадавньої Землі, Щоб не спинилась десь поміж світами. І ліплять глеки, кринки, тарілки- Нехитрий скарб селянського достатку, І наших душ розбитих черепки Складають в купку, нам усім на згадку.