Твір - мініатюра, розповідь, "Мій найкращий друг - Ксенія" . 5-7 речень. На українскій мові. Буду дуже вдячна, як що допоможете. :-) ДЯКУЮ!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ксенія- чудова подруга. Вона близька мені ще з дитинства. Ми завжди все робили разом. Наша улюблена гра була хованки. Зараз, згадуючи це,ми часто сміємося. Вона завжди мені допомагала,була надійною. Ми розуміємо один одного з напів слова.