Твір " Моє улюблене заняття " с началом мое улюблине заняття

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моє улюблене заняття - це спорт . Я займаюся різними видами спорта , бо мені це подобається . За допомогою спорту я виросту гарною , сильною та цілком розвиненою людиною. Різновиди спорта є різні але я займаюся саме такими : Футбол , баскетбол , волейбол та теніс ( а бо якісь інші ).  Футбол покращує  м"язи на ногах , баскетбол міткість руху , волейбол розпізнає твою силу , а теніс з"ясовує на скільки ти уважний . Тобто кожен вид спорту корисний по своєму . Саме тому це моє улюблене заняття !