Твір на тему чи потрібно гарно вчитися щоб досягти успіху в житті

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кожна людина мріє здобути гарну професію, стати успішною, досягти чогось у житті, а для цього треба докласти неабияких зусиль. Навчаючись ми створюємо наше майбутнє, і яким воно буде успішним чи ні залежить тільки від нас для того щоб отримати спеціальність у вищому навчальному закладі треба добре вчитись у школі. Отже, знання--це  багатство, яке ніхто не зможе в нас забрати, маючи такий скарб, ми зможимо досягти успіхів у житті