Твір на тему "не зрікайся маминої мови" дуже спочно поможіть пж

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Для чого нам мова? Завдяки їй ми висловлюємо свої думки, почуття або емоції. На світі налічується близько восьми тисяч мов і знати усі - неможливо. Але у кожної людини є рідна мова, яку вона знає з дитинства, і якою їй найкраще спілкуватись. Ми є громадянами України, отже, по суті, нашою рідною мовою є українська - державна мова країни. Але можна зауважити, що на світі існують країни, державною мовою яких є одна мова, але більшість розмовляють іншою. Така ж проблема є у нас. Дедалі більше громадян України розмовляють російською. Та це не з'я вилося недавно. Ще з давніх часів народи, які панували над Україною, намагалися витіснити нашу мову; показати, що українського народу немає, а, отже, не може бути і мови. На жадь, такий погляд глибоко вкоренився у серцях та розумах деяких українців. І зараз дуже важко почути справжню українську мову. У повсякденному житті ми часто говоримо суржиком, вживаємо росіянізми. Навіть на телебаченні дуже рідко можна почути чисту українську мову. Володимир Сюсюра сказав: " А мова - це душа народу, народ без мови - не народ". Велику частину своєї душі ми вже втратили і втрачаємо решту з шаленною швидкістю. Якщо так і далі продовжиться - ніколи її не відновимо.       Можеш додати декілька слів про красу, милозвучність мови і сказати що ми не повинні забувати мову, якою говорили наші матері. Але це на твій вибір.