Твір на тему Співуча Пірї"нка                                                    очень надо плизз памагите не                                            Моя Співуча Пірїнка а Співуча Пірїнка просто

Твір на тему Співуча Пірї"нка                                                      очень надо плизз памагите не                                             Моя Співуча Пірїнка а Співуча Пірїнка просто
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одного разу я йшов до школи і побачив як летіла велика гарна птиця вона загубила одну пір'їну коли вона падала видавала гарні мелодійні звуки була і була теплою як пічка коли я показав її мамі і вона сказала що це пір їна жарптиці яка жила в замку чахлика невмирущого у клітці.