Твір на тему срочно! На тему: Хто більше щасливий? Той хто дарує або той хто приймає подарунки!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Всі люблять приймати подарунки але дарувати їх не менш приємно.Тий хто дарує- відчуває моральне задоволення від того , що приніс людині радість ,а тий хто приймає -задоволений від уділеної йому уваги.Головне робити це з усмішкою, від щирого серця і не чекати нічого у відповідь.Тому не можливо дати відповідь.Тому що у людей завждим буде різна думка з цього приводу. і будь-яка людина в силі захистити свою точку зору.А найголовніше це те-що кожен з них буде правий.
Гость
Дарувати і приймати подарунки, було завжди приємно. Одні щасливі з того, що подарували подарунок. Інші, навпаки, дуже люблять отримувати подарунки самі.   Радість від придбання, звичайно, є, але вона швидкоплинні. Щоб повторити радість, потрібно наступний подарунок. Але і від нього радість швидкоплинні — такий закон. Зовсім інша справа, коли ти даруєш. Радість від цього процесу нескінченна, вона ніколи не закінчується . тому  на мою думку   на питання: «Хто більше щасливий, хто дарує або приймає подарунок», неможливо відповісти. Тому що у людей завжди буде різне думка з цього приводу, і будь-яка людина в силі захистити й аргументувати свою точку зору. А найголовніше це те, що кожен з них буде прав.