Твір на тему цей світ навколо невичерпне джерело прекрасного

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Світ-це таємниця яку треба розгадати.Він дуже загадковий.Для когось світ-це краса.Для когось жорстокість. Мені світ дуже подобається.Він прекрасний.Подорожуючи,можна побачити багато чого цікавого.Для мене світ ще не повністю відкритий. Я б хотів подорожувати світом.Побачити сім чудес світу.