Твір на тему  Усе живе не може без води

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вода- необхідний компонент життя. Можно сказати це "носій життя". Вода - середовище, в якому в процесі еволюції на Замлі розвивалися рослини й тварини. Встановився нерозривний зв'язок людини з водою, оскільки вода є постійним учасником біохиімічних процесів, що відбуваються в живих організмах. Вода потрібна для життєдіяльності людей, рослин, тварин.
Гость
Всё живое не может прожить без воды ,потому что все живые существа сами состоят из воды.