Твір на тему " Як я розумію добро і зло"? ребятушки, напишите, 25 пунктов) и за лучшее плюс*

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я думаю добро це людина, яка поступить місце у транспорті старшим, яка допоже старенькій бабусі донести сумки. Добро це  дівчина яка ніколи не залишить в біді, яка  допоможе. А зло це не добрий хлопчина, який хоче помстититсь людині. Завжди робить зло...