Твір на тему:щоб я зробив для учнів школи якби я був президентом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якби я був(була) призидентом, я б багато чого змінила(в) для школярів. По-перше, я б зробила(в) простіші завдання. мені здається, що в Україні занедмані школи. Ось я і виділю багато грошей на фонд школи. Щоб легше було навчатися учням, щоб вони вели здоровий спосіб життя, то фізкультура буде кожний день і продукти у їдальні будуть без хімії.Літні канікули. діти будуть проводити за безплатними путівками у таборах. А також на перше червня, діти зможуть брати все безплатно у магазинах!