Твір опис домашнього улюбленця науково-художній стиль
Ответ(ы) на вопрос:
Я хочу розповiсти iсторiю життя мого домашнього улюбленця, кота Барсика.
Його подарували нам три роки тому як особина жiновий статi, що ми
назвали Басей. Кицька пiдросла й виявилася Барсиком, але ласкательное
Басячи так i закрiпилося за ним. Барсик був грайливою пухнатою грудочкою
золотаво-бiлого кольору iз блакитними очами. Але поступово iз чарiвного
маленького кошеняти Басячи перетворився в дорослого вихованого кота.
Тепер вiн нiкому не пiдкорявся: був незалежний i важливий. У жарт ми
прозвали його iнтелiгентом. Коли навеснi ми привезли його до бабусi в
село , воно випробував шок — просидiв за диванчиком бiльше доби
До мого приïзду, через два мiсяцi, Басячи вже освоïвся.
Пiзнiше бабуся розповiдала менi, як сусiдський кiт загнав Басю на саму
верхню гiлку грушi. Бабуся прокинулася вiд лементiв i вибiгла, щоб
допомогти котовi. Басячи спробував зстрибнути з дерева, але пiдкрутив
лапу. Довелося бабусi доглядати за Басей: вона наклала йому на лапу
шину. Пройшов тиждень. Стояв дощовий день, на вулицi було брудно, а
Басячи зiбрався на прогулянку. Потрiбно було бачити цю картину, як
Басячи, виставивши вперед забинтовану лапу, скакає пiд дощем по
грядках — гуляє Ще багато смiшних iсторiй приключилося з
Басей. Вiн вигнав зi своєï територiï всiх чужих котiв.
Але, що дивно, не проганяв кiшок. Як теперiшнiй джентльмен, Басячи
дозволяв ïм є з його посуду, дiлився пишей. Еше вiн навчився
ловити мишей. Ними Басячи кормил маленького кошеняти, що прив'язався
кнему.
Додому, у мiську квартиру, Басячи повернувся змужнiлим, навченим
досвiдом виживання в нелегких умовах сiльського житiя-буття