мій мобільний телефон , майже найпопулярніший на світовому ринку
я маю мейзу мх 5. Цей телефон дуже зручний для використання, в ньому є все, що потрібно сучасній молоді і навіть більше. Його металевий корпус виготовляється 30 днів, як кажуть на презентації цього телефону. Я можу спокіно грати в будь-які ігри і навіть не замислюватися з приводу, що в мене не буде вистачати памяті. Дуже люблю свій телефон і нікому цого не віддам