Твир про весну на украинском языке!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
нарешті прийшла весна. це моя найкраща пора року. весною росте тта цвіте дуже багато рослин. мені подобається як пахнуть деревця. весною дуже багато свят ,моє улюблене великдень. я дуже люблю весну!
Гость
Кожна пора року гарна, але весна найрізноманітніша. Навесні наш народ святкує Великдень, Трійцю, Благовіщення Івана Купала, Спаса. Я люблю ці свята, а ці свята відзначаються навесні, тому я люблю весну. Восени мені подобаеться тепле сонечко, зелена травичка...  Весна - це найкрасивіша пора року!