(Твір "Пурпурові вітрила") Чому твір носить назву "Пурпурові вітрила "?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Первинна назва твору була рос. «Красные паруса», але тотожність назви кольору з кольором більшовицької символіки та розчарування автора змінами, що відбувались в Петрограді, в якому на той час мешкав Грін, після жовтневого перевороту 1917 року, змусили автора замінити назву на рос. «Алые паруса»