Твир роздум чого яких рис характеру сучасний сухопутной школяр может повчитися у

Твир роздум чого яких рис характеру сучасний сухопутной школяр может повчитися уДика Сена
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Завзятості(адже у 15 років хлопець міг приймати рішення і доводити свої задуми до кінця)Мовчазливості(Дік був скупий на слова та жести)Чесний(дотримав слова й став дорослим чоловіком)Вдячний(серце юного сироти повнилось вдячністю)Рішучості(адже взяв на себе відповідальність керувати Пілігримом)