Твір-роздум "Мій улюблений герой (за повістю В.Нестайка) Тореадори з Васюківки " 8-12 речень,помогите пожалуста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прочитавши книгу В.Нестайка тереодори з Васюківки . Мені дуже сподобався Ява Рень . Він дуже енергійний та рішучій хлопець , який захуплює своїми авантюрами . Але незавжди все закінчюється добре , тому що у деяких випадках він спочатку зробить ,а потім вже думає . В нього також є найкращий друг Павлуша , але вони зовсім не схожі , Павлюша дуже спокійний хлопець . Та мабуть за цього вони і є найкращими друзями .Після прочитання цієї книги у мене виключно позитивні ємоції !