Твір роздум на тему "шанобливість приворотне зілля що вселяє довколишнім любов "

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я вважаю, що дійсно, якщо людина посміхається всім, то вона тим самим вселяє людям про свою відкритість.Людей тягне до неї і вони відчувають комфорт при спілкуванні. Потрібно шанувати і поважати людей, адже не дарма говорять стався до всіх та , як би ти хотів, щоб ставилися до тебе.Шануй оточуючих і ти будеш у їхній пошані. Адже шанобливість це приворотне зілля яке вселяє оточуюучим люов.