Твір-роздум на тему: "Як я працюю над власним самовдосконаленням"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моя праця над самовдосконаленням така: зарядка по пів години, їм корисну їжу, роблю домашні завдання. Я почав тренуватися гарно писати, читати. Часто виходжу на свіже повітря. Щоб не було нудно роблю на перед, якісь математичні задачі. Допомагаю дорослим людям щось знайти або прибиранням. Слідкую за своєю гігієною. Прибираю у кімнаті, щоб було зручно робити свої справи.