Твір "Роздум про сенс людського життя" та ще твір "Добро і зло в повісті "Русалонька

Твір "Роздум про сенс людського життя" та ще твір "Добро і зло в повісті "Русалоньказ 7-В" і в сучасному житті"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1."Роздум про сенс людського життя" На мою думку сенс людського життя людини полягає в тому,щоб знайти свою долю та любити  і цінувати людей,який ти обрав.Людина повинна знати,що сенс людського життя також є в тому,щоб просто жити.В книгах багато авторів пишуть,що людина прийшла в цей світ,щоб почати та закінчити своє діло.Отже.сенс життя-це використання своїх дарів,здібностей для справ та добра.