ТВІР ....я діяч та творець відповідальний за свою діяльність та творчість..... ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 28 БАЛЛОВ!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кожен вважає що він є унікальним та неодмінним.Так ,це правда.Але чи потрібно про це кожному говорити.Ми маємо знати що головною нашою цінністю є серце а також характер.Будь - яка людина може бути ззовні красива ,а коли почнеш з єю говорити то прекрасна картина претворюється на великий розпач.Ми - творці нашого майбутнього і ми за нього відповідаємо.Навіть наша маленька діяльність може багато чого повернутиу майбутньому.Ми не маємо за кимось повторювати,адже завжди потрібно мати своє власне Я . І ніколи хтось не  має бути  в відповідальності за ваш вчинок.