Твір з української мови на тему "Дідусеві казки " 5-7 речень. :) Пожалуста !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якось одного разу дідусь розповів мені казку Як дівчинка пішла до бабусі в інше село  Її там знайшов вовк і слідкував за нею  Коли дівчинка прийшла до бабусі вовк зайшов до хатки і... Ще трохи і він би з їв їх але поруч проходив скотар і відігнав вовка Ось таку історію розповів мені дідусь