Twinkle twinkle little star How I wonder what you are Up above the world so high Like a diamong in the sky Twinkle twinkle little star How I wonder what you are помогите прочитать

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
твинкл твинкл литл стар хау ай вандер вот ю ар ап абаф зе ворлд соу хай лайк а диамон ин зе скай твинкл твинкл литл стар хау ай вандер вот ю ар вот и все