Тыстагы жумыс биткен кезде,... . Ушеуи уйге кирген сон, ...... .Акеси атка минип кеткеннен кейин,... .Жолмен бираз журген сон, ... .Ол уйге кайтып келисимен, ... .Ботагоз саусагымен нускаган даптердин бетине Аскар козин салса, ...

Тыстагы жумыс биткен кезде,... . Ушеуи уйге кирген сон, ...... .Акеси атка минип кеткеннен кейин,... .Жолмен бираз журген сон, ... .Ол уйге кайтып келисимен, ... .Ботагоз саусагымен нускаган даптердин бетине Аскар козин салса, ... .Атамекеннин жерин азапка салып жаткан да, ... .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тыстағы жумыс биткен кезде, олар уйлерине кайтты. Ушеуи уйге кирген сон, уй тапсырмасын орындауга киристи. Атасы атка минип кеткеннен кейн, уйде тек балалар гана калды. Жолмен бираз журген сон, агып жаткан озенге карай беттеди. Ол уйге кайтып келисимен, анасына комектести. Ботагоз саусагымен нускаган даптердин бетине Аслан козин салса, ол даптерди бирнеше есеп шыгарылган екен. Атамекеннин жерин азапка салып жатканда, каншама батырлар кан токти.