У 6 менших пакетів розсипали 12 кг крупи. В один більший пакет вміщується на 1кг більше, ніж у менший. Скільки потрібно більших пакетів, щоб розсипати 12 кг крупи?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
12/6=2 кг крупи вміщується у 1 менший пакет 2+1=3 кг крупи вміщується у 1 більший пакет 12/3=4 потрібно більших пакетів, щоб розсипати 12 кг крупи Ответ: 4 пакетів