У 7 малих ящикiв розсипали 21 кг ягiд.В один великий ящик вмiщуеться ягiд у 2 рази бiльш

У 7 малих ящикiв розсипали 21 кг ягiд.В один великий ящик вмiщуеться ягiд у 2 рази бiльше нiж у малий.Скiльки потрiбно великих ящикiв,щоб розсипати 30 кг ягiд?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
21:7=3кг ягод в 1 мал.ящике                                                                                      3*2=6кг ягод в 1 больш.ящике                                                                                 30:6=5 больших ящиков потребуется для 30 кг ягод