У чому полягає символічність назви оповідання Чехова "Хамелеон"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Назва оповідання «Хамелеон» символічна і дуже підходить до характеру головного героя, наглядача Очумелова: він як хамелеон міняє свій колір, так і Очумєлов змінює свою думку, як тільки чує думку інших. І найсумніше — те, що такі люди — зовсім не вигадка письменника, а зустрічаються й досі в реальному житті.