У дитячому санаторії сонечко видали 420 персиків, а в санаторії зірочка 375. у санаторії сонечко на 15 дітей більше, ніж у зірочці. скільки дітей у кожному санаторії, якщо персиків видали ім порівну? пожалуйста скажите условие ...

У дитячому санаторії сонечко видали 420 персиків, а в санаторії зірочка 375. у санаторії сонечко на 15 дітей більше, ніж у зірочці. скільки дітей у кожному санаторії, якщо персиків видали ім порівну? пожалуйста скажите условие и решение
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)420-375=45 персиков - разница 2)45/15=3 персика на 1 ребенка 3)420/3=140 детей - в санатории Солнышко 4)375/3=125 детей - в санатории Звёздочка