У двох кошиках було 20 груш. Коли з першого кошика взялы 4 грушы вобох кошиках груш стало поривну. Скилькы груш було в кожному кошику спочатку?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
20-4=16 ( г. ) - в обох кошиках 16/2=8 ( Г ) - у кожному кошику 8+4=12 ( г. ) -у першому кошику було Вiдповiдь: 12 груш було у першому i 8 груш у другому кошику.