У двох рівнобедрених трикутників кути при вершині рівні.Основа першого трикутника дорівнює 6 см,а висота,що проведена до неї,-4 см.Знайдіть сторони другого трикутника ,якщо його периметр дорівнює 32 см.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
За кутом і пропорційними сторонами ці трикутники подібні. У рвнобедренному трикутнику висота є медіаною, тому бічна сторона трикутника дорівнює [latex] \sqrt{16+9}=5 [/latex]. Отже, Р=5+5+6=16 - периметр першого трикутника. [latex]k= \frac{32}{16}=2 [/latex] - коефіцієнт подібності. Сторони другого трикутника дорівнюють 5*2=10, 6*2=12 Відповідь:10,10,12