У фермерському господарствi на 1 пасiцi було 85 вуликiв а на другiй 55 вуликiв.Iз першоi зiбрали на 1620кг меду бiльше,нiж з другоi.Скiльки кг меду зiбрали з кожноi пасiки,якщо з кожного вулика одержали однакову кiлькiсть меду?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1620:85=19 1620:55=29 [latex] \sqrt{x} \int\limits^a_b {x} \, dx \int\limits^a_b {x} \, dx [/latex]